Jak uczyć się w wakacje??>

Nauka w wakacje to hasło, na które dzieciom i nastolatkom cierpnie skóra. Letni czas jest kojarzony raczej z wypoczynkiem i całkowitą wolnością od obowiązków. Oczywiście, poniekąd tak właśnie powinni być - każdy potrzebuje czasu na to, by zregenerować siły. Jednak jest sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym.


Obozy językowe


Jeśli chodzi o obozy językowe Londyn jest często wybieraną lokalizacją. Przede wszystkim dlatego, że język angielski należy do najpopularniejszych i jest używany na całym świecie. Dlatego też wielu rodziców chce, żeby ich dzieci dobrze się go nauczyły wierząc, że przyniesie to korzyści nie tylko w szkole, ale i na studiach, a także w przyszłej karierze zawodowej. Racja jest po stronie rodziców - bez angielskiego trudno się dziś obyć.


Korzyści z wyjazdu


Oprócz intensywnej nauki języka, na obozy językowe Londyn wybiera się między innymi dlatego, że jest jednym z najsłynniejszych miast na świecie. Warto zobaczyć wiele zabytków i obiektów życia kulturalnego, które tam się znajdują. Młodzież bardzo chętnie odwiedza Londyn także po to, by poznać tamtejsze życie towarzyskie i porozmawiać z Brytyjczykami, co skutkuje jeszcze lepszą nauką języka - w praktyce zawsze opanowuje się szybciej.


Tags: