Obozy językowe dla najmłodszych – ile to kosztuje??>

Pomimo tego, że obozy językowe dla najmłodszych stają się coraz popularniejszą formą nauki języka obcego i są jedną z tych form, która przynosi najszybciej rezultaty, to wielu z nas świadomie rezygnuje z wysłania na nie swoich pociech tłumacząc to wysoką ceną tego typu wyjazdów. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy obozy językowe rzeczywiście są takie drogie?


Cena obozu zależy od wielu czynników!

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć, że cena obozu językowego jest wypadkową nie tylko długości samego wyjazdu i warunków wyjazdu (jak chociażby zakwaterowanie, jedzenie oraz atrakcje dodatkowe), ale przede wszystkim również samego miejsca wyjazdu. W przypadku języka angielskiego można chociażby wskazać, że najtańszą opcją będą tutaj wyjazdy do Wielkiej Brytanii, zaś najdroższą obozy językowe zorganizowane w Australii czy Stanach Zjednoczonych!


Ile kosztują wyjazdy na obozy?

Dobry obóz językowych w przypadku wyjazdu do Wielkiej Brytanii powinniśmy znaleźć dla naszego dziecka już za kilkaset złotych. Wbrew pozorom nie są to obiektywnie duże koszta i może warto przynajmniej w tym roku zamiast posyłać dziecko na kolonie nad morze czy w góry, wysłać je właśnie na obóz językowy, który zaprocentuje w przyszłości?


Tags: