Jak chronić biurko przed zarysowaniami??>

Dobre biurko to podstawa sukcesu każdego ucznia. Wybierając odpowiedni stół dla naszego dziecka należy zwrócić uwagę na to, aby było wytrzymałe. Ma przecież służyć przez lata. Doskonałym wyborem są meble drewniane. Niestety te wykonane z miękkiego drewna są narażone na częste zarysowania przy codziennym użytkowaniu. Jak temu zaradzić?

W sklepach dostępne są specjalne podkładki, które chronią blat przed zniszczeniem. Są wykonane z odpornego tworzywa sztucznego lub kartonu. Dzięki temu na biurku nie pojawiają się rysy, a blat nie brudzi się tak szybko. Na podkładce można śmiało postawić laptopa – w taki sposób zapobiega odbarwieniom i przetarciom spowodowanym przez grzejący się komputer stojący stale w jednym miejscu.

Podkładka na biurko stanowi również ciekawy gadżet, który może dopełnić wystrój pokoju dziecka. Ogromna różnorodność dostępnych wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od malucha aż do nastolatka. W sklepach znajdziemy wzory związane z nauką (np. tabele odmiany czasowników nieregularnych, tablicę Mendelejewa i mapy świata), podkładki z postaciami bajkowymi, a także bardziej neutralne, jednokolorowe produkty, które sprawdzą się w minimalistycznym wnętrzu.

Tags: