Ciekawe doświadczenia dla dzieci z triopsami?>

Nowością na rynku zabawek dla dzieci są rozbudzające wyobraźnię i kreatywność zestawy doświadczalne. Bardzo ciekawie zapowiada się polegający na wyhodowaniu egzotycznych stworzonek nazywających się triopsy zestaw doświadczalny dla dzieci powyżej siódmego roku życia.

Triopsy to ciekawe żyjątka, zasiedlające Ziemię od milionów lat. Dzięki umiejętności trwania w uśpieniu, dziś możliwe jest ich wyhodowanie z jaj w warunkach domowych. Akwarium i odpowiednia temperatura to wszystko, czego potrzeba do ich rozwoju. Zestaw doświadczalny dla dzieci Triopsy zawiera jajeczka przekopnic, karmę, akwarium, termometr i szkło powiększające. Tak wyposażone dziecko może doświadczyć radości wynikającej z wylęgu, a następnie rozwoju triopsów. Te kolorowe żyjątka wyróżniające się posiadaniem trojga oczu żyją 20- 70 dni, dostarczając dziecku niezapomnianych emocji.

Taka podróż w czasie, niemal namacalny kontakt z bardzo odległą historią Ziemi i satysfakcja z własnoręcznego wyhodowania egzotycznych żyjątek to zabawa inna niż wszystkie. Triopsy doświadczenia z bebito.pl to nauka cierpliwości, odpowiedzialności i możliwość zdobycia ciekawej wiedzy o świecie.
Tags: