Doidy Cup sposobem na naukę picia?>

W życiu każdego maluszka nadchodzi moment, kiedy musi powoli odstawić dziecięce buteleczki i kubki- niekapki na rzecz otwartych kubków. Nieraz trudno dzieciom zrezygnować z łatwej w obsłudze butelki. Doidy Cup został stworzony po to, aby pomóc im pokonać tak ciężkie wyzwanie, jakim jest nauka picia i uprzyjemnić ten proces

Kiedy najlepiej uczyć dziecko picia z kubka?


Odpowiedź jest prosta- im wcześniej dziecko rezygnuje z butelki, tym lepiej dla niego! Długotrwałe picie z butelki lub popularnego kubka- niekapka może prowadzić do wielu problemów u dziecka, takich jak próchnica zębów, wady zgryzu, złe nawyki żywieniowe. Maluchy dokarmiane z butelki często zaczynają też mieć problemy ze ssaniem piersi, co często skutkuje tym, że mamy postanawiają całkowicie zrezygnować z karmienia. Można uniknąć wszystkich tych komplikacji, ucząc już malutkie dzieci, jak prawidłowo pić z kubeczka. Maluchy są bardzo dumne z siebie, kiedy udaje im się zdobyć tą "dorosłą" umiejętność. 

Czym wyróżnia się kubek Doidy Cup? 


Kubek do nauki picia Doidy Cup, dzięki specyficznemu, "krzywemu" kształtowi, ułatwia maluchom picie i pozwala szybciej przyswoić tą umiejętność. Bardzo ważne jest to, że picie z Doidy Cup nie zaburza naturalnego systemu ssania dziecka, dzięki czemu mama może bez obaw kontynuować karmienie piersią.
Tags: