Wyjątkowy produkt dla dzieci - butelki dr Brown?>

Kolka u małego dziecka to spory problem dla malucha i jego rodziców, który dotyka co czwarte dziecko. Problem ten występuje w pierwszych miesiącach życia niemowlaka. Objawia się niepokojem, płaczem i rozdrażnieniem u dziecka. Dobrym sposobem jest prewencja, czyli wykorzystanie mądrego i sprawdzonego produktu jakim jest butelka dr Brown. 

Butelki dr Brown posiadają opatentowany, dwuczęściowy system odpowietrzający. System ten sprawia, że ryzyko wystąpienia kłopotliwej i bolesnej kolki jest znacznie zredukowane. Unikalność dr Brown butelki powoduje, że są one polecane niemowlętom już od pierwszych chwil życia. Butelki tej firmy poleca się także dla maluchów cierpiących z powodu ulewania, wzdęć i bóli brzucha.

Wspomniane butelki dr Brown dostępne są w trzech wersjach objętościowych, wśród których dostępna jest pojemność:120 ml, 150 ml i 250 ml. Warto podkreślić, że dla uatrakcyjnienia produktu jest dostępny on w kolorze niebieskim, zielonym, różowym i fioletowym. Są to kolory zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Każdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy odpowiedniego w szerokiej gamie butelek dr Brown i pozostałych akcesoriów dziecięcych znajdujących się w ofercie amerykańskiej firmy dr Brown. 

Podsumowując warto wypróbować butelkę dr Brown, ponieważ jej unikalna budowa koi małe, dziecięce brzuszki. Cieszy się ten produkt także sporym uznaniem rodziców z wielu krajów globu ziemskiego.

Tags: